Главная > Все новости > Активисты района > Анастасія Батіщева: «Ми маємо врятувати цей будинок»

Анастасія Батіщева: «Ми маємо врятувати цей будинок»

Друзі, небайдужі.

Хочу вам розповісти історію одного будинку та цинічної бездіяльності (ще не зрозуміло навмисної чи ні) місцевої влади.

19 серпня на вулиці Велика Васильківська, 81 (будинок біля Костелу) відбулася пожежа, внаслідок якої сгорів дах в будинку. Мешканці залишились без комунікацій та покрівлі над головою.

Протягом півтора місяця Керуюча компанія КП УЖГ Печерська Брама годувала мешканців обіцянками про відновлення даху, а місцева влада і зовсім ігнорувала звернення.

Нещодавно почалися роботи з встановлення тимчасової покрівлі але цей дах не рятує від злив, а що й казати про майбутні снігопади. Сьогодні я відвідала будинок та поспілкувалася з мешканцями. Побачене та почуте вражає. Заходячи до під’їзду одразу відчувається запах сирості. Стіни в підтіканнях та цвілі від регулярних злив. Але найбільше мене вразив саме стан квартир на верхніх поверхах. Вони аварійно небезпечні, здається, що вот-вот на нас впаде стеля. В помешканнях дуже сиро та холодно. На стінах вже не тільки цвіль, а й візерунки з грибка. Я вже не кажу про запах та небезпечність похідних цієї сирості для здоров‘я людей.

Якщо до початку зими не встановлять нормальну покрівлю та не відновлять опалюючі комунікації — будинок просто згниє від сирості та завалиться. Люди залишаться без дому. А потім магією, на цьому місці, виросте нова висотка чи ТРЦ

Підсумовуючи, хочу сказати, що сьогодні 2️⃣ день з дня пожежі, 5️⃣2️⃣ день горя людей та бездіяльності влади. Прошу вас надати максимального розголосу цій історії.

Ми маємо врятувати цей будинок.🆘