Главная > Все новости > 93-метрову яхту Медведчука продадуть

93-метрову яхту Медведчука продадуть

Яхту підозрюваного в державній зраді й сприянні діяльності терористичної організації народного депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука Royal Romance, арештовану в Хорватії, найімовірніше, виставлять на продаж, а кошти спрямують в український бюджет.

Про це сказав керівник відділу комунікації Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та менеджменту активами (АРМА) Павло Бульдович, повідомили «Радіо Свобода».

«Хорватські правоохоронці наклали арешт на виконання санкцій для того, щоб ніхто не вчинив з яхтою будь-які дії.

Після арешту яхти Офіс генпрокурора звернувся до АРМА щодо розробки дорожньої карти управління цим об’єктом.

Наразі прокуратура розслідує справу Медведчука, тоді як АРМА забезпечує найбільш ефективний спосіб управління арештованими активами у цій справі. У подальшому АРМА, найімовірніше, забезпечить реалізацію яхти на відкритих торгах зі зверненням виручених коштів на користь держави», — сказав посадовець.

11 квітня Личаківський районний суд міста Львова передав арештовану яхту АРМА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позолочений герб РФ, вітражі й емблема за 2 млн: показали «золотий вагон» Медведчука

На палубі басейн

Royal Romance збудована у 2015 році. Вона має габарити 93 м завдовжки, 15 м ширини, важить майже 3 тис. т.

Яхта має номери для 14 гостей і 22 членів екіпажу, є ліфт. На палубі — басейн. На Royal Romance встановлено два дизельні двигуни на 3 тис. кінських сил кожен, а водні резервуари вміщують 55 тис. 200 л прісної води.

Торік яхту намагалися сховати від санкцій. Переоформили з офшорної компанії дружини Медведчука Оксани Марченко Fregata Marine Ltd на іншу — Lanelia Holdings Ltd (зареєстрована на Маршалових островах).

Яхта коштує $200 млн.