Главная > Все новости > 59 хвилин тому!Вже ближче до вечора наші хлопці влаштували окуnантам “день газди”. склад збpої розлітався разом із оркамu

59 хвилин тому!Вже ближче до вечора наші хлопці влаштували окуnантам “день газди”. склад збpої розлітався разом із оркамu

Наші хлопці сьогодні зробили оркам “день газди” в Ізюмі. В результаті було наведено тотальний порядок із опорним складом боєприпасів, який ті старанно укомплектовували.

Про це інформує  зведення Генштабу ЗСУ.

“В результаті вогневого ураження Силами оборони ворожих складів, що розміщувались в місті Ізюм, знищено значний запас боєприпасів”, – йдеться у повідомленні.

Також із Харківського напрямку приходить все більше відомостей, що наші захисники тотально наближаються до лінії державного кордону, що змушує орків на тій стороні постійно заглядати в небо.

А тому мова про якийсь наступ там уже не йде, основні зусилля рашистів зосереджуються на утриманні займаних позицій та недопущенні просування українських військ. Ворог намагався вести бойові дії в напрямку населеного пункту Тернова, успіху не мав.